ביקור בפארקיה
  
מקומות לכנסים
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 הפקות כנסים

 

הפקות כנסים הם חלק מאוד חשוב בכל חברה. חברות רבות נוהגות לערוך ולהפיק כנסים במשך השנה, תהליך הפקות כנסים הוא משמעותי מאוד, בתהליך הפקות כנסים צריך להתחשב בהמון קריטריונים ולבדוק היטב את כל הפרמטרים שכלולים בכנס.

הפקות כנסים מתמקדות בדרך כלל במיקום הכנסים, רצוי לבחור מקום יפה, נוח, במיקום טוב כמו אולם אירועים במרכז ת"א שיהווה הנאה לכלל העובדים. לאחר מכן חשוב מאוד נושא האוכל או הקייטרינג המוגש במקום או הנלווה אליו. בשלב הבא אחרי ההתעסקות בפרטים חיצוניים אך חשובים, יש להעביר בדרך כלשהי את הפנאי בכנס, אם בהרצאות או סדנאות וכד', אלו משדרגים את הכנס ומעשירים אותו. 

הפקות כנסים יכולות להיות דבר מהנה עבור המארגנים, במיוחד כשהדברים קורים בקלילות. אך מנגד יכולים להיות סיוט כשלא נופלות ההחלטות. אם לא יודעים היכן למקם את הכנס, אם לא סגורים בנושא האוכל או ההרצאות שיכללו ביום בו יהיה כנס.

הפקות כנסים נעשות בדרך כלל עם החלטות זריזות, משתדלים לבחור במקום פסטורלי, או מקום פתוח, עם הרבה ירוק, מתחם פארק או משהו בסגנון הכולל בתוכו מקום המתאים לעריכת סדנא או הרצאה. הפקות כנסים אמורות להיות עם החלטות נכונות, כדי שיום הכנס יעבור בצורה כייפית לעובדים בחברה, או לארגון. המון פעמים נעשו הפקות כנסים בצורה פזיזה, וחסרת מחשבה או התחשבות בכלל, מה שגרם לכנס להיות אפור, חסר עניין, ואצל הרוב חלפה המחשבה שייגמר מהר. לכן בתחום הפקות כנסים ישנה חשיבות גדולה, היות והם קובעים את רמת הכנס, איכותו וההנאה בו. 

הפקות כנסים הם בעצם סוג של אתגר למארגנים, שהמטרה הסופית היא שכולם ייהנו בסוף יומו של הכנס, או לפחות הרוב הגדול היות ותמיד יהיו מתנגדים. הפקת כנסים צריכה להיעשות בדרך שקולה, יש לחשוב על המקום בו נעשה הכנס, יותר מהכל, היות והוא יכריע את צבע הכנס. המון פעמים נתקלים בתהליך הפקות כנסים במקום שמפתה אך קיימים בו חסרונות רבים, לכן רצוי לחפש מקומות אחרים, לא חסרים מקומות שיכולים לאכלס כנסים או כמויות רבים של אנשים, מקומות פתוחים בהם כולם ייהנו מהירוק והבחוץ.