ביקור בפארקיה
  
מקומות לכנסים
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

אולם כנסים

אולם כנסים מאוד חשוב שיהיה כשמתקיימים כנסים או אירועי ימי עיון וכד'. ללא אולם כנסים יהיה קשה להעביר כנסים לכמות גדולה של משתתפים ובכלל. לא משנה היכן אנו מחליטים שיתקיים כנס או אירוע, אנו חייבים להתחשב בעבודה שצריך להיות בו אולם כנסים, לכן מומלץ לברר זאת לפני כן.

אם לא יהיה אולם כנסים במקום בו החלטנו לקיים את הכנס, לא נוכל להעביר סדנאות או הרצאות בתחום הקשור לחברה או לארגון. וכך יום העיון או הכנס לא יהיה באמת כשמו כן הוא, לכן מפיקי אירועים שמים דגש על מיקום בעל אולם כנסים מעבר ליופי המקום ולגודל שלו.

אולם כנסים חשוב בימי כנסים ואירועים היות ואמורים להתקיים בו הרצאות וסדנאות, בלעדיו ימי העשרה, ימי עיון, כנסים או אירועים אינם יכולים להתקיים כהלכה, גם אם מגיעים למקום יפה, פתוח, שונה מהשאר בעל נוף של טבע, אם לא קיים בו אולם כנסים, יהיה קשה להעביר בו כנס. גם אם נראה שאין צורך בנוכחות אולם כנסים במקום בו נערך כנס, הדבר אינו נכון, שכן הכנס לא יהיה כנס בלעדיו.

ולכן לא רק מיקום הכנס, או האוכל המוגש בו חשובים, אלא גם שיהיה אולם כנסים, שיהיה מקום סגור בו חברי האירגון או החברה יוכלו לשבת ולעבור הרצאה בתחום בו הם עובדים.

אולם כנסים משמעותי בחשיבותו, ולכן למפיקי כנסים יש צורך לבדוק אם קיים, רצוי כי אולם כנסים יהיה גדול דיו להכיל את כל חברי הארגון או החברה, כדי שיוכלו לעבור הרצאה, או לפחות שניתן יהיה לחלק אותם לפעמיים ויהיה מקום לכולם. כמות האורחים בכנס חשובה מאוד גם היא, היות וכך ניתן ל קבוע על מיקום שמתאים לכולם ולכמות וגם לברר על אולם כנסים כראוי.

כמות האורחים גם חשובה לכמות האוכל שיוגש בכנס, ואם מדובר בכנס עם משפחות או בכנסים המכילים רק את הצוות. יום עיון או כנס צריך להיות מהנה בסך הכל, ומשנה שגרה בעבודה, היות ולפעמים נמאס משגרת היום יום בעבודה וצריך משהו אחר, אם גיבוש או עיון.