ביקור בפארקיה
  
מקומות לכנסים
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 ארגון כנסים

ארגון כנסים יכול להתבצע בשלל מקומות שקיימים בארצנו, לא כל ארגון כנסים או כנס יוצא מוצלח בסופו של דבר. המון פעמים נגיע לכנס שנקבע מראש ממקום העבודה שלנו, החברה בה אנו עובדים או הארגון אליו אנו שייכים. לא תמיד הכנס יספק את צרכינו עם אם צורך לידע, רעב, או מקום יפה לעיניים.

המון אנשים יעדיפו כי ארגון כנסים ייעשה במקום אטרקטיבי, מקום בו יש מקום לפעילויות רבות, מקום שמושך את העין מבחינת מראה. מקום בו ניתן לערוך ישיבות, ימי עיון, הרצאות, מקום שיש בו מקום לאירוח כמות גדולה של אנשים. כשמדובר על עיצוב כנסים צריך להתחשב בכל קריטריונים אלו כדי לארגן כנס מוצלח. 

כשמדובר בתחום ארגון כנסים, זהו מקום בו דרושה מחשבה רבה ושיקול דעת אובייקטיבי. יש לבחור בזמן ארגון כנסים מקום שמתאים לאירועים וכנסים מראש, שקיימים בו מסלולים וחבילות שונות לקבוצות גדולות, לכנסים לימי עיון, ישיבות וכד'.

מקום בו יתקיימו מסלולים או סיורים לימודיים, סדנאות או הרצאות להעשרה וכייף, מקומות אירוח וישיבה, מקום מרווח, וכמובן אוכל או סוג של קייטרינג. כל אלה צריכים להיכלל בנושא ארגון כנסים, היות וזוהי מטרתם של הכנסים, יום מעניין ורווי בפעילות, אך שונה מהשגרה ומחיי היום יום בעבודה ופעילות כייפית ומעשירה ולא פעילות של עבודה. 

ארגון כנסים אינו דבר פשוט, קשה למצוא מקום שמכיל את כל הקריטריונים הללו, אך עם זאת ישנם המון מקומות כאלה, מקומות שבנויים במיוחד בשביל אירועים מהסוג הזה, מקומות שמתאימים בדיוק לאלו שעוסקים בנושא ארגון כנסים, רק צריך שהם יימצאו אחד את השני בסוף התהליך.

ישנם מקומות פתוחים רבים בארץ בעלי יכולות אירוח של קבוצות מהסוג הזה, ניתן לעשות בירורים ולהגיע ליעד המבוקש, כך ארגון כנסים יהפוך לפחות בעייתי, וניתן להפוך מקום מסוים למרכז הכנסים של החברה או הארגון, משמע לערוך את הכנסים במקום אחד שמצא חן בעיני כולם. ארגון כנסים הופך פשוט ברגע שמוצאים מקום אטרקטיבי, חצי מהעבודה של ארגון כנסים תלוי במקום עצמו שלרוב עושה את רוב הכנס או יום העיון.