ביקור בפארקיה
  
מקומות לכנסים
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 מרכז כנסים

 המון מקומות בארץ משמשים כסוג של מרכז כנסים עם בירה ונשירה. משמע כמקום שבו תמיד ייערכו כנסים, ימי עיון וכד'. המון מקומות עורכים באופן קבוע כנסים בתוכם, ועל כן נקראים מרכז כנסים. המון מקומות מומלצים לחברות ואירגונים בתור מרכז כנסים איכותי וטוב שבפעמים קודמות נהנו ממנו מאוד, החברות והארגונים שערכו בו כנס. לא קל להגיע למצב של מרכז כנסים, מקבלים הרבה ביקורות טובות ורעות בדרך, וצריך לדעת להכיל את כל הכנסים הללו בצורה הוגנת וראוייה כדי להפוך למקום של מרכז כנסים. לאחרונה המון מקומות פתוחים, כמו פארקים וכד', הפכו עם הזמן לסוג של מרכז כנסים עבור חברות רבות וארגונים רבים, כך שבכל פעם שמתקיים כנס הוא נערך שם.

מרכז כנסים, אמור לספק את החברה או הארגון בגודלו, בנוסף הוא אמור להכיל אולם כנסים, מקום בו יתקיים הכנס עצמו ואם גם קיימים הרצאות או סדנאות אז שיתקיימו בו גם כן. מרכז כנסים אמור לעבוד גם עם אוכל או חברת קייטרינג היות וצריך להגיש אוכל לאורחי הכנס. כדי להפוך מקום למקום מרכז כנסים, צריכים להיות בו הקריטריונים הדרושים לכך, כל מה שמאפיין כנס, או יום עיון בתכולתו. וכמובן להיות משביע רצון בעיני חברות וארגונים רבים כדי שיוכלו להצהיר על המקום כמקום של מרכז כנסים.

מקום ההופך למקום מרכז כנסים יכול להרוויח מכך רבות, היות ומידי שנה מתקיימים עשרות כנסים שונים ברחבי הארץ, לא כולם מתקיימים במקום שהפך מרכז כנסים, חלקם מתקיימים במקום ציבורי רגיל שנותן אפשרות לעשיית אירועים שונים בו מידי פעם אבל לא נחשב כמרכז לכנסים. מקום אשר הופך מרכז כנסים מתייעל להיות כזה אט אט, אם בסידור המקום, אם בשיפוצו, אם בהפיכתו ליותר מתאים, אם בשינויים קלים שהוא עובר. מרכז כנסים אמור להיות אטרקטיבי במראהו, אמור להיות מקום שהטבע שופע בו, ירוק, עם צמחייה מרובה, לא משנה אם מקום פתוח, סגור או משולב באולם סגור אבל מרחב פתוח. מקום שבו גם קיים אולם לכנסים או להרצאות שמועברות ביום של כנס, יכול להפוך למקום מרכז כנסים פופולרי.

למידע נוסף הכנסו לאתר - http://www.metro-events.co.il/.