ביקור בפארקיה
  
מקומות לכנסים
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

כנסים ואירועים

המון ארגונים וחברות נוטים לערוך כנסים ואירועים מידי פעם באולם אירועים בחיפה. מטרתם של כנסים ואירועים היא לשנות אווירה, לשנות את שגרת העבודה היום יומית ולקבץ את כל חברי הארגון או החברה ליום שונה בו בעצם נופשים קצת ומעשירים את הידע עם סדנאות או הרצאות הקשורות לחברה או לאירגון. כנסים ואירועים עם חלק חשוב מחברה או ארגון, לא משנה אם זה כנס או יום עיון, אלו ימים בהם כולם מגיעים למקום מסוים אותו קבעו מפיקי הכנס או האירוע, בדרך כלל מקום יפה ומרווח, בו מוגש אוכל לכל חברי הצוות, החברה או האירגון, ובמהלכו הם עוברים סדנאות והרצאות מעניינות להעשרת הידע תלוי באירגון או בחברה.

כנסים ואירועים נוטים להיות מאוד מהנים בשנים האחרונות, היות והם רווים בתחושת כייף ובהעשרה. ימי עיון רבים וכלה גם כנסים נערכו במקומות פתוחים ויפים ששינו את השגרה לאורחי הכנסים. כנסים ואירועים יכולים להכיל מעבר לחבר הארגון גם את משפחתו וילדיו. כנסים ואירועים שמים דגש על מיקום הכנסים, על הקייטירנג המוגש בהם, ועל הסדנאות או ההרצאות שקיימות ביום זה. בדרך כלל כנסים ואירועים מתפרשים על יום שלם או לפחות חצי מהיום כמו יום עבודה, רק הרבה יותר מהנה וחופשי. כנסים ואירועים רבים מתקיימים בפארקים, ומקומות שהם באוויר הפתוח, אך עדיין קיימים בהם אולמות המתאימים לסדנאות המתקיימות בימים מהסוג הזה.

כנסים ואירועים וכן סדנת צחוק חייבים להכיל את כל חברי האירגון או החברה, מקומות קטנים וצפופים לא יספיקו בדרך כלל מדובר בכמות של 200 איש בערך. לפעמים פחות לפעמים יותר, מה שבטוח שמיקום כניסם ואירועים חשוב מאוד. אם מחליטים על מיקום כנסים ואירועים במקומות בהם אין אפשרות להגשת קייטרינג, בדרך כלל ידאגו מפיקי כנסים ואירועים לדאוג שיוגש אוכל למתארחים בימי כנסים ואירועים. סך הכל כנסים ואירועים או ימי עיון הם דבר חיובי שאמור לגרום הנאה למשתתפים ולמפיקים שלו. ישנם אירגונים שעושים זאת לעיתים קרובות יותר, ומארגנים ימים מהסוג הזה, אם לא לכל האירגון או החברה אז לפחות לחלק הניהולי שבה אבל בדרך כלל כולם משתתפים בכנסים ואירועים.