ביקור בפארקיה
  
מקומות לכנסים
  
איך מגיעים
  
צור קשר
» כנס

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

כנס

 כנס הוא קיבוץ ואיחוד אנשים שמאותו ארגון, אם ממשלתי, אם חינוכי, חברה מסוימת רבת עובדים וכו'. מנהלי ארגון נוטים פעמים רבות לארגן כנס, במקום לא מושך במיוחד, לא בהכרח אטרקטיבי ואולי אפילו בזבוז כסף. המון אנשים מעדיפים כנס במקום פסטורלי, מקום בטבע, מלא בצמחיה, מקום מרווח שמספיק לכמות האנשים הנמצאים בכנס, מקום עם אטרקציות שמתאים לכל הגילאים, לא רק למבוגרים ולא רק לצעירים. במקומות מהסוג הזה כנס יכול להיות מאוד מהנה, במיוחד שנמצאים עם המון אנשים מוכרים, קולגות וחברים. שיש מקום לביצוע הרצאות, בדרך כלל אם בימי עיון או כנס, ישנו גם את עניין האוכל ו/או הקייטרינג שחייבים להיות באירועים מסוג זה. 

כנס יכול להיות בכל מקצוע, בכל תחום, יש כנס רופאים, כנס למשרדים ממשלתיים, כנס לחברות בעלי הון וכו'. כל כנס באשר הוא, אמור להתפרש על יום או חצי יום, בו יוצאים משגרת העבודה ועושים משהו שונה רק שגם הוא במסגרת העבודה או עם האנשים איתם אתה עובד ביום יום. ישנם כנסים בהם מוזמנים האנשים הקשורים בארגון ומשפחותיהם. כנסים לפעמים דומים לימי גיבוש גדולים רק שהם יותר מועשרים בידע או הרצאות. כנס היא חוויה שמקיימים פעם בתקופה, כדי לשבור שגרה, כדי לדעת יותר, כדי לשנות אווירה ולחזור לעבודה עם כוחות מחודשים. 

כנס הוא בעל ארוחות קייטרינג, סדנאות חווייתיות להעשרת הכנס. ישנם גם אריזות שי בכנסים רבים, שגם הם מוסיפים לכנס. כל עוד מתקיים כנס במקום יפה עם אווירה טובה, מקום טבעי, הכנס יכול להיות מהנה מאוד עבור כולם. אין צורך בעוד כנסים אפורים ומשעממים, בכנס עם ירוק מסביב, עם אווירה טובה בחוץ במיוחד כשמזג האוויר גם הוא נעים לשהייה בחוץ. ואם מדובר בכנס בו אנו מגיעים עם משפחתנו רצוי שזה יהיה מקום שמתאים גם לילדים, כדי שגם להם תהיה תעסוקה, ושלא נמצא את עצמנו סובלים בגלל השעמום שלהם. כנס באוויר הפתוח, ביום שטוף שמש, יכול להיות יום מענג לעובדים למשפחותיהם ולמארגנים שבחרו לארגן כנס במקום פסטורלי בטבע בו כולם יכולים להנות מאוד.